SON DAKİKA
Güncel haberler için takipte kalınEditorhaber ile her an yanınızdayızSon dakika haberler buradaGüncel haberler için takipte kalınEditorhaber ile her an yanınızdayızSon dakika haberler burada
Editör Haber
Tüm Haberler →

Konu Arşivi

#Türkiye Şampiyonası

Türkiye Şampiyonası etiketiyle yayımlanan haberler, analizler ve arşiv başlıkları burada listelenir.

Toplam İçerik

40

Son Güncelleme

3 saat önce

Kullanım

Etiket akışı

Kayakla Oryantiring Şampiyonası ve Milli Takım Kampı Ordu'da
#Türkiye Şampiyonası

Kayakla Oryantiring Şampiyonası ve Milli Takım Kampı Ordu'da

Ordu'nun Çambaşı Kayak Merkezi, 25-27 Aralık tarihlerinde Kayakla Oryantiring Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak. Şampiyonanın hemen ardından ise Milli Takım, Dünya Şampiyonası hazırlıkları kapsamında kamp için Ordu'da bir araya gelecek.

Spor••2 dk okuma
01

Spor

PUBG MOBILE Yükselen Yıldızlar: Türkiye Şampiyonları Yedi Bölgede Aranıyor

PUBG MOBILE, 'Herkes Şampiyon Olabilir' sloganıyla 2026 Yükselen Yıldızlar turnuvasını başlattı. Türkiye'nin dört bir yanındaki amatör oyuncuları profesyonel espor sahnesine taşımayı hedefleyen proje, 'Hayal Karavanı' konseptiyle yedi bölgede yetenek avına çıkıyor.

02

Spor

Keçiören, Türk Ata Sporu Alpagut Türkiye Şampiyonası'na Ev Sahipliği Yaptı

Ankara'nın Keçiören ilçesi, Türk ata sporu Alpagut'un Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı. 14 ilden 601 sporcunun katıldığı organizasyon, Türk spor geleneğini yaşatmaya önemli katkılar sundu.

03

Spor

Konya Büyükşehir Sporcularından Ulusal ve Uluslararası Arenada Madalya Yağmuru

Konya Büyükşehir Belediyesporlu sporcular, katıldıkları ulusal ve uluslararası organizasyonlarda gösterdikleri üstün performansla Türkiye'ye gurur yaşattı. Melek Su Dönmez tekvandoda gümüş, Sude İnan judoda bronz madalya kazanırken, bisiklet takımı da Türkiye Şampiyonası'nda 13 madalya ile zirveye çıktı.

04

Spor

Bursa Büyükşehir Belediyespor Minikler Güreş Şampiyonası'na Damga Vurdu

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün genç güreşçileri, Ankara'da gerçekleştirilen Minikler Güreş Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı. Kulüp, hem serbest hem de grekoromen stilde toplam 14 madalya ile şampiyonaya damgasını vurdu.

05

Spor

Keçiören, Alpagut Türkiye Şampiyonası'na Başarıyla Ev Sahipliği Yaptı

Keçiören, Türk ata sporu Alpagut'un en önemli organizasyonlarından biri olan Türkiye Şampiyonası'na ev sahipliği yaptı. Dört gün süren etkinlikte 14 ilden 601 sporcu kıyasıya mücadele etti.

Arşiv

Tüm Etiket İçerikleri

24 içerik listeleniyor

Rahvan Binicilik Türkiye Şampiyonası Bursa'da Nefes Kesti
Spor·2 dk okuma

Rahvan Binicilik Türkiye Şampiyonası Bursa'da Nefes Kesti

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen Rahvan Binicilik Türkiye Şampiyonası, ülkenin dört bir yanından gelen yaklaşık 200 atlı sporcuyu bir araya getirdi. Heyecan dolu yarışlar, geleneksel sporlara olan ilgiyi bir kez daha gözler önüne serdi.

Mustafa Can
Baja Şampiyonası Bursa'da Nefes Kesen Mücadelelerle Devam Ediyor
Spor·3 dk okuma

Baja Şampiyonası Bursa'da Nefes Kesen Mücadelelerle Devam Ediyor

Adrenalin tutkunları, Türkiye Baja Şampiyonası'nın dördüncü ayağı olan Baja Arca için Bursa'da bir araya geliyor. 25-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek bu heyecan dolu organizasyon, doğanın kalbinde zorlu etaplara sahne olacak ve motor sporları severlere unutulmaz bir deneyim sunacak.

Mustafa Can
Asiye Nur Bilgin Taekwondo Türkiye Şampiyonası Finalinde!
Spor·2 dk okuma

Asiye Nur Bilgin Taekwondo Türkiye Şampiyonası Finalinde!

Canik Belediyespor Kulübü'nün başarılı sporcusu Asiye Nur Bilgin, Sivas'ta düzenlenen Taekwondo Türkiye Şampiyonası grup eleme turlarını geçerek adını finale yazdırdı. Bilgin, 3 Ekim 2026'da Ordu'da gerçekleşecek final etabında şampiyonluk için mücadele edecek.

Mustafa Can
Bursa'da Modern Pentatlon Heyecanı: Abi Kardeş Mutlu'lar Aynı Kürsüde
Spor·3 dk okuma

Bursa'da Modern Pentatlon Heyecanı: Abi Kardeş Mutlu'lar Aynı Kürsüde

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu'nun düzenlediği Triathle Ulusal Sıralama 2 ve Türkiye Şampiyonası Bursa'da kıyasıya mücadelelere sahne oldu. Osmangazi Belediyespor sporcuları Cüneyt Mutlu ve Ülfet Mutlu Gökova, abi kardeş olarak yarıştıkları Master 40 yaş kategorisinde birincilik ve ikincilik elde ederek aynı kürsüyü paylaştı.

Mustafa Can
Sakarya Büyükşehir Spor Kulübü'nden Üç Branşta Büyük Başarı!
Spor·2 dk okuma

Sakarya Büyükşehir Spor Kulübü'nden Üç Branşta Büyük Başarı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, dağ bisikleti, güreş ve atletizm branşlarında katıldıkları ulusal yarışlarda önemli dereceler elde ederek şehirlerine gurur yaşattı. Kahramanmaraş, Çanakkale, İstanbul ve Kocaeli'deki müsabakalarda toplamda yedi madalya kazanıldı.

Mustafa Can
Ordulu Eda Kaya'dan Para Yüzme Şampiyonası'nda Üç Madalya!
Spor·2 dk okuma

Ordulu Eda Kaya'dan Para Yüzme Şampiyonası'nda Üç Madalya!

Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü'nün başarılı para yüzücüsü Eda Kaya, Çorum'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda fırtına gibi esti. Kaya, 1 altın ve 2 gümüş madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Mustafa Can
Sakaryalı Genç Pedallar Türkiye Şampiyonası'nda Zirveye Çıktı
Spor·2 dk okuma

Sakaryalı Genç Pedallar Türkiye Şampiyonası'nda Zirveye Çıktı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü bisiklet takımı, Malatya'da düzenlenen Beydağı Türkiye Şampiyonası 5. Etap Dağ Bisikleti Yarışları'nda büyük bir başarıya imza attı. Genç sporcular, farklı kategorilerde 6 madalya kazanarak Sakarya'ya döndü.

Mustafa Can
Konya Büyükşehir Sporcularından Ulusal ve Uluslararası Arenada Madalya Yağmuru
Spor·3 dk okuma

Konya Büyükşehir Sporcularından Ulusal ve Uluslararası Arenada Madalya Yağmuru

Konya Büyükşehir Belediyesporlu sporcular, katıldıkları ulusal ve uluslararası organizasyonlarda gösterdikleri üstün performansla Türkiye'ye gurur yaşattı. Melek Su Dönmez tekvandoda gümüş, Sude İnan judoda bronz madalya kazanırken, bisiklet takımı da Türkiye Şampiyonası'nda 13 madalya ile zirveye çıktı.

Mustafa Can
Bursa Büyükşehir Belediyesporlu Yüzücülerden Şampiyonada 3 Madalya
Spor·2 dk okuma

Bursa Büyükşehir Belediyesporlu Yüzücülerden Şampiyonada 3 Madalya

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nün başarılı yüzücüleri, Samsun'da düzenlenen Sporcu Eğitim Merkezleri (SEM) Yüzme Türkiye Şampiyonası Final Yarışları'nda büyük bir başarıya imza attı. Kulüp sporcuları, kıyasıya geçen mücadeleler sonucunda 1 altın ve 2 bronz olmak üzere toplam 3 madalya kazanarak Bursa'yı gururlandırdı.

Mustafa Can
Kağıtspor'dan Ulusal Arenada Büyük Başarı: Kürsüler Mavi-Beyaz
Spor·3 dk okuma

Kağıtspor'dan Ulusal Arenada Büyük Başarı: Kürsüler Mavi-Beyaz

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü, güreşten judoya, karateden motokrosa kadar uzanan geniş bir yelpazede ulusal çapta önemli başarılara imza attı. Mavi-beyazlı sporcular, farklı şampiyonalarda kazandıkları altın, gümüş ve bronz madalyalarla Kocaeli'ye gurur yaşattı.

Mustafa Can
Yıldırım Belediyespor Güreşte Türkiye Şampiyonası'na Damga Vurdu
Spor·2 dk okuma

Yıldırım Belediyespor Güreşte Türkiye Şampiyonası'na Damga Vurdu

Yıldırım Belediyespor Kulübü'nün genç güreşçileri, Ankara'da düzenlenen İkinci Minikler Serbest ve Grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı. Toplam 14 madalya ve 2 kupa kazanan Yıldırımlı sporcular, hem grekoromen hem de serbest stilde takım halinde Türkiye üçüncüsü oldu.

Mustafa Can
Konya'dan Minik Judocular Türkiye Şampiyonası'nda 8 Madalya Kazandı
Spor·2 dk okuma

Konya'dan Minik Judocular Türkiye Şampiyonası'nda 8 Madalya Kazandı

Konya Büyükşehir Belediyespor'un genç judocuları, Tokat'ta düzenlenen 15 Temmuz Süper Minikler Türkiye Judo Şampiyonası'nda büyük bir başarıya imza attı. 72 ilden gelen binlerce sporcu arasından sıyrılan minik sporcular, toplamda 2 altın ve 6 bronz madalya kazanarak Konya'ya gururla döndü.

Mustafa Can
Ekin Ereke, Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası'nda Kürsüye Çıktı
Spor·2 dk okuma

Ekin Ereke, Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası'nda Kürsüye Çıktı

Milli bisikletçi Ekin Ereke, Nevşehir Kapadokya'da düzenlenen 2026 Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası'nda önemli başarılara imza attı. İki farklı disiplinde yarışan Ereke, U23 Kadınlar kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak kürsüde yerini aldı.

Mustafa Can
Eskişehirli Sporculardan Türkiye Şampiyonası'nda Büyük Başarı
Spor·3 dk okuma

Eskişehirli Sporculardan Türkiye Şampiyonası'nda Büyük Başarı

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Konya'da düzenlenen SOBE Vakfı Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışları'nda göz kamaştıran performans sergiledi. Gizem Koyunbakan katıldığı tüm yarışlarda birincilik elde ederken, Muhammed Eyüp Karabacak da önemli derecelere imza attı.

Mustafa Can
Muratpaşa Belediyespor Squash Takımı Türkiye Şampiyonası'nda Zirvede
Spor·2 dk okuma

Muratpaşa Belediyespor Squash Takımı Türkiye Şampiyonası'nda Zirvede

Muratpaşa Belediyespor Squash Takımı, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda çeşitli yaş kategorilerinde şampiyonluk, ikincilik, üçüncülük ve dördüncülük elde ederek büyük bir başarıya imza attı. Başkan Ümit Uysal, sporcuları makamında ağırlayarak tebrik etti.

Mustafa Can
Kaykay Şampiyonları Bursa Sukaypark'ta Sahne Aldı
Spor·2 dk okuma

Kaykay Şampiyonları Bursa Sukaypark'ta Sahne Aldı

Bursa'da Osmangazi Belediyesi tarafından düzenlenen Kaykay Sokak Disiplini Türkiye Şampiyonası Final Yarışması, Sukaypark'ta heyecan dolu anlara sahne oldu. Türkiye'nin en iyi kaykaycıları, şampiyonluk için kıyasıya mücadele ederken, genç sporcular da yeteneklerini sergileme fırsatı buldu.

Mustafa Can

Destekçilerimiz